English version | Deutsche version |

Bus 154

dne bez omezení, od 0:00 - do 5:59


0:00  6:00  7:00  8:00  9:00  10:00  11:00  12:00  13:00 

14:00  15:00  16:00  17:00  18:00  19:00  20:00  22:00 

Odjezd Odkud Příjezd Kam
0:12 Háje 0:27 Koleje Jižní Město
4:12 Nádraží Hostivař 4:45 Koleje Jižní Město
4:12 Nádraží Hostivař 4:45 Koleje Jižní Město
4:37 Koleje Jižní Město 5:25 Strašnická
4:37 Koleje Jižní Město 5:25 Strašnická
4:54 Nádraží Hostivař 5:27 Koleje Jižní Město
4:56 Jesenická 5:03 Strašnická
4:56 Jesenická 5:03 Strašnická
5:05 Nádraží Hostivař 5:23 Strašnická
5:05 Nádraží Hostivař 5:23 Strašnická
5:15 Strašnická 6:08 Koleje Jižní Město
5:15 Strašnická 6:08 Koleje Jižní Město
5:17 Koleje Jižní Město 6:05 Strašnická
5:17 Koleje Jižní Město 6:05 Strašnická
5:19 Strašnická 6:07 Koleje Jižní Město
5:20 Háje (ul. Opatovská) 5:56 Strašnická
5:20 Háje (ul. Opatovská) 5:56 Strašnická
5:34 Jesenická 5:41 Strašnická
5:34 Jesenická 5:41 Strašnická
5:39 Háje (ul. Opatovská) 6:15 Strašnická
5:39 Háje (ul. Opatovská) 6:15 Strašnická
5:45 Strašnická 6:38 Koleje Jižní Město
5:45 Strašnická 6:38 Koleje Jižní Město
5:55 Háje (ul. Opatovská) 6:31 Strašnická
5:55 Háje (ul. Opatovská) 6:31 Strašnická
5:57 Koleje Jižní Město 6:45 Strašnická
5:59 Strašnická 6:47 Koleje Jižní Město
5:59 Strašnická 6:47 Koleje Jižní Město
 
Přidat mezi moje linky